Výsledky žebříčku mládeže Středočeské oblasti - konečné - podzim


D12
						Celkem:	   2.10.2010	  16.10.2010	  17.10.2010	  23.10.2010	  24.10.2010	počet závodů
 1.	Zimmerová Kateřina	ZVO9852	B	563,79		  0,00	24:43	185,86	39:14	146,34	31:00	194,56	28:08	183,37	4
 2.	Zábranská Kristýna	SLA9852	B	561,05	43:30	173,77	40:56	110,98	27:06	193,86	31:20	193,42	35:06	154,49	5
 3.	Sušánková Hana		SLA9855	B	514,51	53:34	144,56	32:45	148,77	29:19	185,18	44:03	150,17	29:09	179,16	5
 4.	Kolářová Johana		SLA9950	C	494,93	85:36	 51,60	28:18	169,32	50:28	102,35	40:05	163,66	33:18	161,95	5
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 5.	Hájková Eliška		ZVO9851	B	492,71		  0,00	28:31	168,32	36:11	158,29	57:19	105,05	32:18	166,10	4
 6.	Voltrová Alena		ROZ9951	C	477,77	41:51	178,56	32:35	149,54	38:23	149,67	56:19	108,45	40:27	132,31	5
 7.	Pohořalá Anna		ROU9954	C	385,92	71:36	 92,23		  0,00	35:07	162,47	56:33	107,65	44:26	115,80	4
 8.	Kyselová Nela		ROU9951	C	368,20	77:41	 74,58		  0,00	58:50	 69,58	45:56	143,76	36:13	149,86	4
 9.	Albrechtová Iveta	KAM9950	C	320,54	47:49	161,24		  0,00		  0,00	41:22	159,30		  0,00	2
10.	Hrdličková Ludmila 	SLA9851	C	210,37	65:59	108,53		  0,00		  0,00		  0,00	47:48	101,84	2
11.	Krausová Anežka		ZVO9953	C	178,75	41:47	178,75		  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
	Klinkerová Magdalena	ROZ9950	C	 72,39	78:46	 71,43		  0,00		  0,00	87:55	  0,96		  0,00	2
	Štorová Anna		ROU9953	C	 30,70		  0,00		  0,00		  0,00	79:19	 30,22	72:15	  0,48	2
	Rokůsková Eliška	ROU9950	C	  0,00		  0,00		  0,00	79:15	  0,00		  0,00		  0,00	1
	Tuhá Adéla		ROU	C	  0,00		  0,00		  0,00 134:16	  0,00		  0,00		  0,00	1

D14
						Celkem:	   2.10.2010	  16.10.2010	  17.10.2010	  23.10.2010	  24.10.2010	počet závodů
 1.	Ježková Kateřina	SLA9750	B	601,57	35:37	186,03	30:56	198,34	26:49	191,21	36:01	198,64	37:32	204,59	5
 2.	Kučerová Barbora	SLA9650	B	585,15		  0,00	31:07	197,74	27:21	189,05	43:59	176,22	39:59	198,36	4
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 3.	Műllerová Eva 		SLA9652	C	522,16	37:16	180,75		  0,00	32:53	166,60		  0,00	49:15	174,81	3
 4.	Voltrová Hana		ROZ9752	C	504,28	66:06	 88,48	45:35	150,19	33:42	163,29	40:15	186,73	57:20	154,26	5
 5.	Hejnalová Eva		KAM9651	B	487,30	disk.	  0,00	48:46	139,73	32:46	167,07	50:11	158,77	54:30	161,46	5
 6.	Janžurová Dorota	SLA9653	C	317,91	53:53	127,57		  0,00		  0,00	82:04	 69,04	70:18	121,30	3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
	Tomášková Barbora	SLA9855	C	147,45	86:42	 22,56	53:17	124,89		  0,00		  0,00		  0,00	2
	Jirmusová Tereza	ROU	C	111,14		  0,00		  0,00	64:14	 39,42	81:07	 71,72		  0,00	2

D16
						Celkem:	   2.10.2010	  16.10.2010	  17.10.2010	  23.10.2010	  24.10.2010	počet závodů
 1.	Matějková Žofie		ROZ9550	C	128,60		  0,00		  0,00		  0,00	64:04	 69,19	56:15	 59,41	2
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 2.	Brodská Adéla		ROZ9450	C	103,12	72:56	 33,75		  0,00		  0,00		  0,00	52:16	 69,37	2
 3.	Hausenblasová Karolína	KAM9650	B	 80,00		  0,00	47:06	 80,00		  0,00		  0,00		  0,00	1

D18
						Celkem:	   2.10.2010	  16.10.2010	  17.10.2010	  23.10.2010	  24.10.2010	počet závodů
 1.	Kozáková Zuzana		KAM9451	B	310,33	57:48	100,00	49:30	104,33	27:05	106,00		  0,00		  0,00	3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
	Nováková Lenka 		ROU9250	B	 78,64		  0,00		  0,00		  0,00	75:23	 30,24	82:49	 48,40	2
	Klinkerová Tereza	ROZ9350	B	 62,14		  0,00		  0,00		  0,00	61:13	 62,14		  0,00	1

H12
						Celkem:	   2.10.2010	  16.10.2010	  17.10.2010	  23.10.2010	  24.10.2010	počet závodů
 1.	Hausenblas Šimon	KAM9803	C	610,18	30:04	188,32	27:17	152,35	24:21	209,25	22:48	207,32	22:46	193,61	5
 2.	Ascherman Daniel	KAM9801	C	608,20	26:40	200,95	16:45	209,35		  0,00	29:09	181,50	21:51	197,90	4
 3.	Lejbl Ladislav		LBE0000	C	495,76	43:16	139,29	23:44	171,56	30:53	184,91		  0,00		  0,00	3
 4.	Buk Petr		ROU0001	C	443,00		  0,00		  0,00	47:22	123,48	38:23	143,97	26:38	175,55	3
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 5.	Bartoň Pavel		KAM9800	C	390,80		  0,00		  0,00	44:41	133,48	47:55	105,22	31:39	152,10	3
 6.	Zemko Zdeněk		SLA9900	C	288,18	56:56	 88,53	42:07	 72,07	46:16	127,58	56:35	 69,99	63:51	  1,64	5
 7.	Novák Aleš		ODV9805	C	286,82		  0,00		  0,00	33:45	174,22	46:06	112,60	disk.	  0,00	3
 8.	Svatoš Jan		ODV9803	C	270,51	55:19	 94,53	22:55	175,98		  0,00		  0,00		  0,00	2
 9.	Reiterman Adam		LBE9900	C	217,32	63:12	 65,25	27:20	152,07		  0,00		  0,00		  0,00	2
10.	Kašpar František	SLA9800	C	215,07	53:19	101,96	34:32	113,11		  0,00		  0,00		  0,00	2
11.	Zuza Jakub		ZVO9903	C	211,61		  0,00	31:10	131,33		  0,00	54:03	 80,28		  0,00	2
12.	Škvor Ota		KAM9900	C	211,18		  0,00		  0,00		  0,00	21:51	211,18		  0,00	1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
	Dobeš Jiří		KNC9802	C	162,80	67:32	 49,15	34:26	113,65		  0,00		  0,00		  0,00	2
	Beneš Jan		DKL9800	C	140,31		  0,00		  0,00	42:51	140,31	93:53	  0,00		  0,00	2
	Tobolka Tomáš		ODV9903	C	120,56		  0,00		  0,00	48:09	120,56		  0,00		  0,00	1
	Kopanica Zdeněk		ZVO9904	C	 30,22		  0,00		  0,00		  0,00	66:22	 30,22	69:23	  0,00	2
	Šantrůček Vít		KAM9901	C	  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	42:09	  0,00		  0,00	1
	Chaloupka Dominik	KAM9904	C	  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	81:41	  0,00		  0,00	1
	Červenka Jakub		ZVO0006	C	  0,00		  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	disk.	  0,00	1

H14
						Celkem:	   2.10.2010	  16.10.2010	  17.10.2010	  23.10.2010	  24.10.2010	počet závodů
 1.	Ježek Ondřej		SLA9701	B	621,05		  0,00	40:23	203,67	22:41	214,06		  0,00	33:21	203,32	3
 2.	Jíra Tomáš		ROZ9800	B	588,79	43:17	193,58	42:12	199,34	29:45	187,29	37:25	195,87	37:51	190,27	5
 3.	Valášek Jiří		KAM9700	B	588,11	45:11	188,91	43:11	196,99	32:08	178,26		  0,00	33:44	202,21	4
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 4.	Aster Tomáš 		SLA9602	C	575,39	51:31	173,34	61:33	153,18	26:45	198,65	35:54	200,09	42:33	176,65	5
 5.	Brázdil Petr		ODV9700	B	563,26	47:43	182,68	49:29	181,96	30:54	182,93	41:01	185,85	36:24	194,48	5
 6.	Ondřejček Jiří		ODV9800	B	449,86	58:33	156,04	86:07	 94,58	37:00	159,82	59:39	134,00	70:06	 96,78	5
 7.	Buk Michal		ROU9601	B	443,38	62:00	147,56		  0,00		  0,00	45:34	173,19	61:11	122,63	3
 8.	Škvor Ota		KAM9900	C	387,60	39:45	202,27		  0,00	30:16	185,33		  0,00		  0,00	2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
	Svatoš Jan		ODV9803	C	163,67		  0,00		  0,00	35:59	163,67		  0,00		  0,00	1
	Kocáb Petr		SLA9603	C	133,17		  0,00		  0,00	44:02	133,17		  0,00		  0,00	1
	Lukáš Marek		DKL9702	C	105,89		  0,00		  0,00		  0,00	69:45	105,89		  0,00	1
	Vlasák Vojtěch		ODV9703	C	 88,47	disk.	  0,00		  0,00	55:50	 88,47		  0,00		  0,00	2
	Votava Kryštof		KNC9601	C	 74,60		  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	77:45	 74,60	1

H16
						Celkem:	   2.10.2010	  16.10.2010	  17.10.2010	  23.10.2010	  24.10.2010	počet závodů
 1.	Štádlík Lukáš		SLA9401	B	265,80	86:15	 57,35	54:48	 84,17	27:49	 83,31	56:38	 74,01	58:45	 98,32	5
 2.	Malec Oldřich		SLA9400	C	211,93	88:29	 53,65	63:23	 66,03	30:28	 72,20	56:49	 73,60	77:21	 66,13	5
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 3.	Ježek Ondřej		SLA9701	B	100,85		  0,00		  0,00		  0,00	44:34	100,85		  0,00	1
 4.	László David		ROZ9502	C	 96,08	62:50	 96,08		  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	1
 5.	Uhlíř Marek		LBE9400	B	 86,70	68:30	 86,70		  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
	Dobeš Jan		KNC9502	C	 42,38	95:18	 42,38		  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	1
	Kašpar Vojtěch		SLA9500	C	  0,00		  0,00	disk.	  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	1
	Mack Filip		KAM9500	C	  0,00		  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	119:00	  0,00	1

H18
						Celkem:	   2.10.2010	  16.10.2010	  17.10.2010	  23.10.2010	  24.10.2010	počet závodů
 1.	Uhlíř Marek		LBE9400	B	164,87		  0,00	72:17	 80,00		  0,00		  0,00	64:55	 84,87	2
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 2.	Němeček Jan		KAM9300	C	 90,00	68:48	 90,00		  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	1
 3.	Svoboda Jakub		ROU9301	C	 75,46	79:55	 75,46		  0,00		  0,00		  0,00		  0,00	1

H20
						Celkem:	   2.10.2010	  16.10.2010	  17.10.2010	  23.10.2010	  24.10.2010	počet závodů
 1.	Aschermann Michal	KAM9104	C	 80,25		  0,00	89:40	 80,25		  0,00		  0,00		  0,00	1